Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Prawiedniki

Prawiedniki, lubelskie

  • 994 000 zł
  • 161 m²
  • 6 173,91 zł/m²

Zdjęcie

Radek Juźko

Skontaktuj się

Dom Prawiedniki

Prawiedniki, lubelskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

994 000 zł

161 m²

6 173,91 zł/m²

Dom Prawiedniki

Zaktualizowane: 21 maja 2026

994 000 zł 161 m² 6 173,91 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
550 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2027

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

550 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2027

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 994 000 zł (6 173,91 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Prawiedniki)
  • Dostępny: czerwiec 2027
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 161 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2027
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: antywłamaniowe, plastikowe
  • Działka: 550 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie atrakcyjny bliźniak położony w urokliwej miejscowości - Prawiedniki!

Budynek w trakcie budowy.
Planowane oddanie w stanie deweloperskim na II kwartał 2027r.

Połowa bliźniaka ma powierzchnię około 161m2.
Do każdego lokalu przynależna jest w pełni ogrodzona działka około 550m2. (...)

Agent

Radek Juźko

885 353...

885 353 711

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została